O nas

 

Ludzie

Największą wartością Studenckiego Forum są ludzie. Takie przeświadczenie towarzyszy nam od samego początku istnienia naszej organizacji. Jesteśmy aktywni, otwarci, pełni pasji i odważni. Nie boimy się podejmować wyzwań, dlatego udaje nam się realizować rozwojowe projekty, które wpływają na nas i otoczenie.

Kreatywność

Tworzymy i realizujemy projekty oraz znajdujemy rozwiązania, które często wydają się być  trudne, a nawet niewykonalne. Jesteśmy twórczy i wraz z organizacją wychodzimy poza schematy myślowe funkcjonujące w otoczeniu. Chcemy spełniać swoje marzenia oraz dajemy przestrzeń dla pomysłów i ich realizacji.


Jakość

Uczymy się i jesteśmy nastawieni na rozwój, ale również dzielimy się doświadczeniami. Aby zapewnić odpowiedni poziom naszych przedsięwzięć korzystamy z wiedzy naszych poprzedników. Wymagamy dużo od siebie i innych, dzięki czemu budujemy markę organizacji, która stale ewoluuje i realizuje działania na profesjonalnym poziomie.


Zaangażowanie

Studenckie Forum powstało z zaangażowania, z pasji i chęci zmian – polepszenia sytuacji przedsiębiorców w Polsce. I takie jest nieustająco. Przyciąga ludzi z zaangażowaniem, którzy chcą się rozwijać i zdobywać doświadczenie w dłuższym okresie czasu. To dzięki naszej inicjatywie i chęci udaje się realizować misję Studenckiego Forum.

 

   Fundacja Studenckie Forum
   Business Centre Club
   Region Trójmiasto
 
   Al. Grunwaldzka 472
   wejście A I piętro
   80-309 Gdańsk
 
   trojmiasto@sfbcc.org.pl